Rota Peyzaj

BİZ KİMİZ?

Rota Peyzaj olarak 2015 yılında kurulduk. Kurulduğumuz günden itibaren, rotamızı dürüst ve kaliteli hizmet odaklı çalışmaya çevirmiş olup; ilkelerimizden taviz vermeden büyümeyi hedeflemekteyiz.

Deneyimli peyzaj mimarı, uygulama kadrosu, bahçe bakım ekipleri ile birlikte sizlere hizmet sunarak, samimi ve içten çalışma prensipleri ile İstanbul’da var olduğumuzu kanıtlamış bulunmaktayız.

Alt yapısı ile birlikte yeşil bir alanı hayata geçirmek muhteşem bir histir. Yarattığınız alanların yaşıyor olması, ana malzememizin canlı materyaller olması; bizim duygularımız ile çalışmamızın en büyük nedenidir. Oluşturulan tasarımlarda hissederek atılan her adım, sizlere verdiğimiz değerin bir temsilidir.

Yapılan çalışmalarda, peyzaj mimarlığı disiplininin ana damarı olan ‘yeşil’i ön planda tutarak dingin-eğlenceli, sade-gözalıcı, klasik-son moda yani kısaca dileğiniz tarzda mekanlar yaratıp, yaşadığınız alanlara farklı bir dokunuş katarak anlamlandırmayı amaçlamaktayız. Bunu başarmak ve sizlerden teşekkür almak ise; en büyük hediyemiz olacaktır.

Bizlere güvenerek varolma sürecimizde bize destek vermiş olduğunuz için sonsuz teşekkürler.

Rota Peyzaj Ekibi Adına,

Hazal BOZKURT ACIRLI
Back to Top